Zapraszamy na rodzinny rajd rowerowy

Zapraszamy na rodzinny rajd rowerowy

Pierwszy w tym roku rodzinny rajd dla miłośników dwóch kółek z cyklu „Kujawsko-Pomorskie na rowery” odbędzie się 10 czerwca w Żninie. Zapraszamy do zapisów!

Głównym organizatorem rodzinnych rajdów „Kujawsko-Pomorskie na rowery” jest Urząd Marszałkowski. To już czwarta edycja naszej akcji. W ubiegłym roku wzięły w niej udział 2 tysiące rowerzystów.

Tegoroczne rajdy zainaugurujemy 10 czerwca wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Żninie. Trasa 23-kilometrowego objazdu będzie wiodła przez urokliwe okolice Żnina. Start (godzina 11) i meta na żnińskim rynku. Na trasie znajdują się między innymi Podgórzyn, Wenecja, Biskupin, Gąsawa i Łysinin. Postój zaplanowano w Ośrodku Wypoczynkowym Przystań Wenecka, gdzie odbędą się konkursy dla uczestników rajdu.

Więcej informacji na stronie internetowej powiatu żnińskiego. Szczegółowa trasa rajdu opisana została w regulaminie, przy formularzu zapisów. Formularz zapisowy: www.zapisy.sts-timing.pl/325/znin/.

Terminy i miejsca kolejnych rajdów poznamy wkrótce.

Czytaj też: Maraton rowerowy Lipno 2 czerwca

Beata Krzemińska
rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

Fot. główna: Tymon Markowski, Ubiegłoroczny rodzinny rajd rowerowy w Żninie

Źródło: www.kujawsko-pomorskie.pl

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6890073