Zapraszamy na jubileuszowe 10. wydanie konferencji Edukacja w cyfrowym wymiarze

Zapraszamy na jubileuszowe 10. wydanie konferencji Edukacja w cyfrowym wymiarze

Nowe logo_kpcen włocławek

Edukacja w cyfrowym wymiarze – nowy wymiar edukacji jest wydarzeniem organizowanym przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku. Konferencja skierowana jest do dyrektorów oraz nauczycieli wszystkich typów szkół i placówek oświatowych.

Jubileuszowa edycja skupiać się będzie na narzędziach i zasobach cyfrowych wykorzystywanych w procesach edukacyjnych, metodach kształcenia na odległość, a także bezpiecznym i efektywnym korzystaniu z technologii cyfrowych. Uczestnicy będą mieli okazję wzięcia udziału w 45-minutowych warsztatach, indywidualnych spotkaniach i konsultacjach z przedstawicielami firm dostarczających najnowsze rozwiązania technologiczne stosowane w edukacji.

Zapisu na warsztaty można dokonać wyłącznie przez stronę Kujawsko Pomorskiego Centrum Edukacji we Włocławku

Konferencja odbędzie się 3 czerwca 2022 r. w godz. 9.30 – 16.00 w  Centrum Kultury “Browar B.” przy ul. Łęgskiej 28 we Włocławku.

Wydarzenie zostało objęte honorowymi patronatami: Ministra Edukacji i Nauki, Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

 

9 maja 2022 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7165214

Skip to content