Zapisz się na Toruńską Noc Naukowców 2017

Zapisz się na Toruńską Noc Naukowców 2017

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy wspólnie z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu zapraszają na kolejną odsłonę Toruńskiej Nocy Naukowców. Wydarzenie odbędzie się 29 września w godz. 18.00-24.00 w budynku i przed budynkiem Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy.

Na część wydarzeń obowiązują zapisy, dlatego zachęcamy do tego, aby dokonać ich najszybciej jak to możliwe, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona – mówi Marcin Centkowski z Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy.

Zwiedzanie Młyna Wiedzy

W trakcie Nocy Naukowców będzie można zwiedzać 10 interaktywnych wystaw Centrum. Będzie to także ostatnia okazja, aby zobaczyć wystawę zdjęć niewidzialnego Torunia. Centrum nauki udostępni je w trzech 2-godzinnych turach, które rozpoczną się o godz. 18.00, 20.00 i 22.00. Bezpłatne wejściówki będą udostępniane na 30 min. przed rozpoczęciem każdej z tur przed budynkiem Młyna Wiedzy.

Grupy szkolne mają możliwość zarezerwowania wizyty. Decyduje kolejność zgłoszeń. Należy je przesłać na adres: m.matuszak@centrumnowoczesnosci.org.pl. W tytule wiadomości trzeba wpisać: „NN2017 | Grupa zorganizowana | Zgłoszenie | Godzina rozpoczęcia tury”. Osoby indywidualne nie mają możliwości rezerwacji.

Robotyczne warsztaty WSG

Wyższa Szkoła Gospodarki organizuje strefę edukacyjną z zakresu programowania zestawów LEGO Maindstorm. Uczestnicy będą mieli okazję nauki programowania zestawów poprzez zabawę. Warsztaty przygotowane przez pracowników WSG odbędą się w godz. 18.00-19.30 i 20.00-21.30. Na zajęcia obowiązują zapisy pod adresem poczty elektronicznej: s.swiercz@centrumnowoczesnosci.org.pl. W tytule wiadomości trzeba wpisać „NN2017 | Warsztaty LEGO” | Godzina odbywania się warsztatu”. Zgłoszenia przyjmowane są do momentu wyczerpania miejsc.

Warsztaty Fundacji Marwit

Fundacja Marwit „Smak zdrowia” zaprasza do udziału w rodzinnych warsztatach kulinarnych. – Chcemy promować wspólne spędzanie czasu, gotowanie oraz poszerzać wiedzę na temat zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Pragniemy pokazać dzieciom doskonałą alternatywę dla niezdrowego jedzenia oraz wspierać rodziców w metodach odpowiedniego odżywiania dzieci – mówi Joanna Olewińska, prezes Fundacji.

Jednorazowo w zajęciach może uczestniczyć do 40 osób. Warsztaty będą odbywały się w godz. 18.15-20.00 i 20.30-22.15. Zapisy na warsztaty przyjmowane są pod adresem poczty elektronicznej: s.swiercz@centrumnowoczesnosci.org.pl. W tytule wiadomości trzeba wpisać „NN2017 | Warsztaty Marwit | Godzina odbywania się warsztatu”. Zgłoszenia przyjmowane są do momentu wyczerpania miejsc.

Informacje o pozostałych popularnonaukowych atrakcjach podczas Nocy Naukowców zostaną opublikowane wkrótce. Udział w nich będzie bezpłatny.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7016820