Zajęcia edukacyjne w DEK Regnum w Bydgoszczy

Zajęcia w DEK Regnum

Zajęcia edukacyjne w DEK Regnum w Bydgoszczy

Regnum - logo

Dom Edukacyjno-Kulturalny Regnum pragnie zaprosić dzieci i rodziców na zajęcia. Niewątpliwym atutem w obecnej sytuacji pandemicznej, jest fakt, że nasze grupy są bardzo małe (ok 5-8 osób). Dzięki temu i rodzice i dzieci czują się komfortowo i bezpiecznie.

Zajęcia dla najmłodszych

Czas jesienno-zimowy to trudny okres dla rodziców najmłodszych dzieci. Na placu zabaw już troszkę za zimno, długi spacer może zakończyć się przemoczonym od deszczu ubraniem. A przecież trzeba zadbać, żeby maluszek się nie nudził. Dom Edukacyjno-Kulturalny Regnum to miejsce, które się specjalizuje w zapewnianiu rozrywki. Zapraszamy dzieci i rodziców na ciekawe zajęcia:

umuzykalniające dla maluszków od 6 miesiąca życia – okres niemowlęcy to idealny moment na rozpoczęcie edukacji muzycznej. W tym wieku dzieci poprzez zabawę uczą się wielu nowych rzeczy. Na zajęciach wykorzystujemy utwory muzyki klasycznej, która bardzo pozytywnie wpływa na rozwój dziecka. Zapraszamy na bezpłatne zajęcia w dniu 22.10.2020 o godz. 16:30

rytmika – zabawa dla nieco starszych dzieci (od 20 miesięcy do 3 lat), które lubią rytm, muzykę i zabawy plastyczne. Zajęcia niezmiennie od lat prowadzi Pani Bogusia. Zapraszamy 19.10.2020 do dwóch grup: 16:30 lub 17:45 (Uwaga! W pierwszej kolejności zapisujemy na pierwszą grupę)

multisensoryka – wielozmysłowa zabawa dla wszystkich ciekawych świata maluchów i ich rodziców. Jeżeli chcesz zadbać o wszechstronny rozwój dziecka, zapisz się na nasze zajęcia. Zapraszamy dzieci od 2,5 do 4 lat. To idealny sposób na adaptację dla przyszłych przedszkolaków. Zajęcia bezpłatne odbędą się 20.10.2020 o godz. 16:30.

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy: fundacja@nowe-pokolenie.pl

Zajęcia dziennikarskie

Umiejętność obserwacji otaczającego świata jest bardzo ważna.  Kto lepiej to robi niż dziennikarz? Jeżeli Twoje dziecko jest wnikliwym obserwatorem, lubi pisać teksty lub marzy mu się kariera sławnego youtubera, nasze zajęcia są najlepszym rozwiązaniem! Na naszych zajęciach Twoje dziecko rozwinie skrzydła. Zajęcia będą prowadzone przez doświadczoną dziennikarkę z naszego miasta. Poruszymy takie zagadnienia jak:

– prowadzenie kanału na YouTube;

– pisanie tekstów;

– tworzenie filmów;

– fotografowanie.

Zaprosimy także gości, którzy opowiedzą o swojej pracy.

Zajęcia dla dzieci z klas 5. i 6. szkół podstawowych

Pierwsze zajęcia: 20.10.2020
Godz. 17:00-18:00
Cena: 30 zł
Zapisy: fundacja@nowe-pokolenie.pl
Miejsce: ul. A.G. Siedleckiego 12 (os. Wyżyny)

Fot. Canva

 

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7163709

Skip to content