Zadbamy o Was książkowo – kiermasz taniej książki w Bibliotece Pedagogicznej w Toruniu

Zadbamy o Was książkowo – kiermasz taniej książki w Bibliotece Pedagogicznej w Toruniu

Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu zaprasza na kiermasz taniej książki w dniach 16-21 kwietnia 2018 r.

Kiermasz odbędzie się na parterze Biblioteki Pedagogicznej przy ul. Dąbrowskiego 4 w godzinach jej otwarcia: poniedziałek–piątek od 10 do 19, sobota od 10 do 15. Książki będzie można nabyć jak zawsze w bardzo atrakcyjnych cenach – już od 1 zł.

Tegoroczny kiermasz to duża różnorodność oferty:  każdy znajdzie coś dla siebie. W ofercie znajdą się podręczniki szkolne na różne poziomy nauczania, w tym do edukacji wczesnoszkolnej. Miłośnicy języków obcych będą mogli wybierać spośród bogatej oferty podręczników, słowników, beletrystyki i czasopism obcojęzycznych. Proponujemy wiele tytułów z zakresu pedagogiki, psychologii, socjologii, historii, biologii, literatury polskiej i światowej, literatury dziecięcej, literatury faktu oraz biograficznej.

Pedagogikę i psychologię reprezentują m. in. P. Zimbardo i S. Reber, socjologię zaś E. Aronson, N. Goodman. Polecamy prozę klasyków: B. Prusa, H. Sienkiewicza, G.G. Márqueza, V. Nabokova, V. Hugo, A. Christie, a także popularną prozę współczesną: Z. Miłoszewskiego, K. Bondy, J. Chmielewskiej, A. Sapkowskiego, P. Coelho, W. Whartona. Na dzieci czekają książki M. Musierowicz, L.M. Montgomery i A. Szklarskiego oraz bajki i lektury szkolne. Nie zabraknie też albumów, encyklopedii i literatury poradnikowej.

Oprac. Agnieszka Miranowska
Wydział Udostępniania Zbiorów
Biblioteka Pedagogicznaim. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6874216