Zabawa w trzy kolory. Rodzinne e-Warsztaty Malarskie (24 maja)

Zabawa w trzy kolory. Rodzinne e-Warsztaty Malarskie (24 maja)

Dwór Artusa - logo

Zastanawialiście się kiedyś, jak wykonać piękną kolorową pracę, mając do dyspozycji jedynie trzy barwy: niebieski czerwony i żółty? Przekonacie się o tym w trakcie warsztatów i namalujecie farbami wodnymi majową łąkę, która mienić się będzie ich wieloma odcieniami!

Skąd natomiast wziąć takie kolory jak: jasny i ciemny zielony, fioletowy, pomarańczowy czy brązowy, mając do dyspozycji tylko trzy farby? Na to pytanie odpowie pan Zbyszek, który na zajęciach jak zawsze – oprócz wspaniałej zabawy i kreatywnej twórczości – pokaże, jak poprawnie mieszać kolory, tworząc z kilku podstawowych barw niezliczone ich odcienie i pochodne. Co z tego malowania wyniknie? Na pewno piękna łąka!

Na zajęcia potrzebne będą: kartka A3 z dużego bloku technicznego (gruba, gdyż będziemy używać dużo wody), trzy plakatówki (żółta, czerwona i niebieska), duży płaski pędzel, a także kilka małych okrągłych do malowania szczegółów, ołówek, woda i kilka serwetek z papierowego ręcznika.

Zgłoszenia na zajęcia:

 

W odpowiedzi otrzymacie szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu. Zajęcia odbędą się na Zoomie!

Zajęcia poprowadzi Zbigniew Przybysz – plastyk i animator kultury.

Więcej informacji: monika@artus.torun.pl lub tel. 792 006 098

Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Edukacja

Kiedy: 24.05.2021 (poniedziałek), godz. 18:00
Gdzie: Zoom

Wstęp wolny!

Zapisy poprzez FORMULARZ na stronie organizatora

18 maja 2021 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7039174