Z klasyką przez Polskę – koncert Książek Piano Duet

Z klasyką przez Polskę – koncert Książek Piano Duet

Miejskie Centrum Kultury w BydgoszczyMiejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy zaprasza na koncert Książek Piano Duet z cyklu “Z klasyką przez Polskę”, który odbędzie się w czwartek 23 lipca o godz. 17.00 w Pałacu Nowym w Ostromecku.
Wstęp jest wolny.

Informacje od organizatora:
Ze względu na przepisy związane z COVID-19 mamy na liście 30 miejsc. Osoby, które chciałyby uczestniczyć w tym mistrzowskim koncercie prosimy o przesłanie SMS z podaniem imienia i nazwiska pod nr telefonu kuratorki z Sekcji Dziedzictwa Kulturowego ZPP Ostromecko (507 099 187). Obowiązuje kolejność zgłoszeń.
Równocześnie informujemy, że zaproszeni goście będą poproszeni o wypełnienie przed koncertem OŚWIADCZENIA DLA UCZESTNIKÓW WYDARZEŃ W MIEJSKIM CENTRUM KULTURY W BYDGOSZCZY W CZASIE EPIDEMII WIRUSA SARS-COV-2.

Książek Piano Duo

Zespół założony w 2012 r. przez Agnieszkę Zahaczewską-Książek i Krzysztofa Książka. Muzycy rozpoczęli współpracę pod okiem dr hab. Sławomira Cierpika w Akademii Muzycznej w Krakowie, później pracowali także pod kierunkiem prof. Marii Szwajger-Kułakowskiej i prof. Arie Vardiego. Koncertowali w wielu miejscach w Polsce i za granicą (Szwajcaria, Francja, Wielka Brytania, RPA). W 2019 r. zdobyli II nagrodę i nagrodę specjalną na XXI Międzynarodowym Konkursie Duetów Fortepianowych im. F. Schuberta w Jeseniku oraz tytuł finalisty oraz nagrodę specjalną na III Międzynarodowym Konkursie Duetów Fortepianowych im. S. Szörenyi w Bukareszcie. W 2020 r. artyści otrzymali stypendium „Młoda Polska”. Duet reprezentowany jest przez Stowarzyszenie im. Ludwiga van Beethovena.

Więcej informacji TUTAJ

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7013557