XXI Turniej Miast Królewskich w Boksie

XXI Turniej Miast Królewskich w Boksie

Brześć Kujawski logo    GKS Łokietek   

Po rocznej przerwie, spowodowanej pandemią koronawirusa, do Brześcia Kujawskiego powraca Turniej Miast Królewskich w Boksie. XXI edycja imprezy odbędzie się już 12 września br. na terenie amfiteatru przy Brzeskim Centrum Kultury i Historii „Wahadło”. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 14:00. Oficjalne rozpoczęcie poprzedzone zostanie walkami pokazowymi, które rozpoczną się o godzinie 13:00.

Turniej Miast Królewskich w Boksie na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń sportowych, odbywających się w Brześciu Kujawskim. Podczas tegorocznej edycji będziemy mieli okazję obejrzeć walki zawodników z województwa kujawsko-pomorskiego oraz województwa łódzkiego.

W przypadku złych warunków atmosferycznych turniej przeniesiony zostanie do Szkoły Podstawowej nr 1 w Brześciu Kujawskim.

Organizatorami wydarzenia jest Urząd Miejski w Brześciu Kujawskim, Gminny Klub Sportowy „Łokietek” Brześć Kujawskim oraz Brzeskie Centrum Kultury i Historii „Wahadło.

 

Źródło: brzesckujawski.pl

Graf. brzesckujawski.pl

10 września 2021 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7187091

Skip to content