XIX Ogólnopolska Wystawa Fotografii Dzieci i Młodzieży Białystok 2019

XIX Ogólnopolska Wystawa Fotografii Dzieci i Młodzieży Białystok 2019

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku zaprasza dzieci i młodzież z całego kraju, zajmujących się amatorsko fotografowaniem rzeczywistości do wzięcia udziału w XIX Ogólnopolskiej Wystawie Fotografii Dzieci i Młodzieży Białystok 2019. Przedsięwzięcie jest organizowane pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Prezydenta Miasta Białegostoku.

Głównym jego celem jest promocja twórczości młodych artystów, wymiana doświadczeń, pogłębianie ich wiedzy odnoszącej się do umiejętności technicznych i poszerzania wiedzy w zakresie uprawiania fotografii jako sztuki.

Wystawa organizowana jest od 1985 roku. W latach 1985-1989 konkurs odbywał się co roku, a od 1993 roku, tj. od VI edycji, impreza organizowana jest w cyklu dwuletnim i wciąż cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Od samego początku konkurs objęty jest honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej, który nadaje mu właściwy wymiar i rangę.

Prace należy nadsyłać do 29 marca br.

Regulamin oraz formularz zgłoszenia na stronie MDK w Białymstoku

Fot. logotyp XIX Ogólnopolskiej Wystawy Fotografii Dzieci i Młodzieży Białystok 2019

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7134577