XIII Ogólnopolski Kongres Wychowania do Życia w Rodzinie

XIII Ogólnopolski „Kongres Wychowania do Życia w Rodzinie- w trosce o dobro dzieci i młodzieży” - plakat informacyjny.

XIII Ogólnopolski Kongres Wychowania do Życia w Rodzinie

Ośrodek Rozwoju Edukacji Logotyp

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie oraz dyrektor Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli WOM w Częstochowie, zapraszają  dyrektorów szkół i placówek oświatowych, nauczycieli konsultantów, doradców metodycznych, nauczycieli i wychowawców na  XIII Ogólnopolski „Kongres Wychowania do Życia w Rodzinie – w trosce o dobro dzieci i młodzieży”.

Kongres odbędzie się 16 maja 2023 r. o godz. 11.00 w Kampusie Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, ul. Szczęśliwicka 40.

Dla uczestników przygotowano inspirujące, bogate w treści wystąpienia osób o uznanym dorobku naukowym, znanych osób życia publicznego promujących wartości rodziny i wychowania oraz forum dyskusyjne praktyków, mających wysoką skuteczność w realizacji zajęć. Nawiązując do obowiązujących w bieżącym roku szkolnym kierunków polityki oświatowej, nauczyciele będą poszukiwać inspiracji dla efektywnej realizacji zajęć wychowania do życia w rodzinie, aby treści zawarte w programie WDŻ docierały do jak największej liczby uczniów.

Kongres został objęty Honorowym Patronatem Ministra Edukacji i Nauki. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Rejestracja  uczestników odbywa się poprzez formularz. Termin rejestracji upływa 14 maja. Liczba miejsc jest ograniczona.

Elektroniczny formularz rejestracji

pdfProgram Kongresu WDŻ

_

11 maja 2023 r.

Ryszard Karczewski
ryszard.karczewski@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7136756