X Wojewódzki Konkurs Katarzynkowy

pierniki korzenne w kształcie serc

X Wojewódzki Konkurs Katarzynkowy

Oddział Przewodnicki wraz z Kołem Przewodników Turystycznych PTTK w Toruniu zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w Jubileuszowym „ X  Wojewódzkim Konkursie Katarzynkowym”. Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem  „Żywego Muzeum Piernika”  w Toruniu,  we współpracy z Muzeum Stanisława Noakowskiego w Nieszawie, przy dofinansowaniu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Tegoroczne hasło: “Z Mikołajem Kopernikiem przez województwo kujawsko-pomorskie”.  Konkurs wyrósł na bazie dziesięciu edycji Miejskiego Konkursu Katarzynkowego. Dzięki niemu organizatorzy chcą spopularyzować wśród dzieci i młodzieży województwo kujawsko-pomorskie i piernik, który smakuje bardzo nie tylko mieszkańcom Torunia, ale także przybywającym gościom.

Odpowiedzi należy nadsyłać pocztą tradycyjną, pocztą elektroniczną e-mail: oppttk.torun@wp.pl do dnia 27 listopada 2023 r. na adres: Oddział Przewodnicki PTTK, ul. Fosa Staromiejska 6, 87-Toruń lub dostarczyć osobiście do Koła Przewodników PTTK ul. Ducha Św. 7/9, 87-100 Toruń w poniedziałki w godz. 15-17, z zaznaczeniem na kopercie „X Wojewódzki Konkurs Katarzynkowy”.

Kontakt telefoniczny 607 543 064. Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w grudniu 2023 r.

Więcej szczegółów i regulamin konkursu

Źródło: Oddział Przewodnicki PTTK w Toruniu

23 listopada 2023 r.

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7165232

Skip to content