Wywiad online z Dariuszem Jakubowskim

Wywiad online z Dariuszem Jakubowskim

Ośrodek ChopinowskiW ubiegłą sobotę, 12 grudnia, dzięki łączom internetowym, można było wysłuchać programu słowno-muzycznego zatytułowanego „Ducha nie gaście, czyli dar i zmaganie”, w którym wystąpili: Katarzyna Thomas, Dariusz Jakubowski oraz Piotr Szafraniec.

Po koncercie była możliwość rozmowy z jego twórcą, aktorem Dariuszem Jakubowskim. Ośrodek Chopinowski w Szafarni prezentuje wywiad z artystą, który poprowadzili Agnieszka Brzezińska, dyrektor Ośrodka Chopinowskiego w Szafarni i Jan Wółkowski z Laboratorium Jana Pawła II działającego na Wydziale Teologicznym UMK w Toruniu. Gość Ośrodka opowiada w nim m.in. o istocie dziedzictwa Jana Pawła II i ponadczasowej wartości jego dzieł. Ten wywiad to filmowy epilog obchodów przeżywanej w tym roku 100. rocznicy urodzin papieża.

Ośrodek Chopinowski zaprasza do wysłuchania tej inspirującej rozmowy już jutro. Organizatorzy mają nadzieję, że zachęci ona do podzielenia się swoimi przemyśleniami na tematy w niej poruszane i czekają na komentarze pod filmem.

Wywiad będzie dostępny online 19 grudnia 2020 r. o godzinie 17:00 na Facebooku Ośrodka Chopinowskiego w Szafarni.

 

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6883007