Wystawa: „Dygresja” – Piotr Paprocki – rysunek (czarny tusz i czarny akryl)

Na zdjęciu Piotr Paprocki

Wystawa: „Dygresja” – Piotr Paprocki – rysunek (czarny tusz i czarny akryl)

Wraz z Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury w Bydgoszczy zachęcamy do oglądania wystawy online, która dostępna jest na www.youtube.com/kpckbydgoszcz oraz na www.facebook.com/kpck.bydgoszcz od 15 stycznia br.

Cykle rysunkowe „Czarne paprocie” i „Dygresja między Musashi Miyamoto a Don Kichotem” Piotra Paprockiego będą tłem dla kameralnego spotkania towarzyskiego autora i jego przyjaciół w przeddzień Jubileuszu 50-lecia urodzin artysty w Salonie Hoffman KPCK. Podczas wernisażu będą mogli Państwo uczestniczyć w tym wydarzeniu online i wysłuchać opowieści autora o swojej drodze twórczej i inspiracjach. Wystawa będzie dostępna online, a jeśli okaże się, że organizatorzy będą mogli zaprosić Was bezpośrednio do Salonu, zostaniecie o tym natychmiast  poinformowani na stronie KPCK i w mediach społecznościowych.

“Drodzy Moi Przyjaciele, czy Wy wiecie że mnie wiecie a ja siebie nie.
Parędziesiąt lat minęło a ja w formie pięć i zero. Miecz od bólu śmiechu i powagi czerni stan śmiem przedstawić Wam. Znamy się nie od dziś, za co szczere dzięki każdemu i Ci. W wąskim gronie rozmawiamy, to i powspominamy. Lat studenckich gwarne głosy, w KGB proste losy no i tryby naszych prac. Raz przy winie co o winie, a inaczej po sam pas. Dziś o jedno bardzo proszę, spędźcie ze mną czas.”

Piotr Paprocki

Na zdjęciu gł. Piotr Paprocki

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7013480