Wyniki konkursu „Wszechświat – kosmos i planety w mojej wyobraźni”

Wyniki konkursu „Wszechświat – kosmos i planety w mojej wyobraźni”

Znamy już laureatów wojewódzkiego konkursu plastycznego dla uczniów klas I‑III szkół podstawowych „Wszechświat – kosmos i planety w mojej wyobraźni”. Jego organizatorem była Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Mariana Rejewskiego w Bydgoszczy, a honorowy patronat nad konkursem objął Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki.

Na konkurs wpłynęło 414 prac z 56 placówek oświatowych województwa kujawsko-pomorskiego.

Na posiedzeniu w dniu 14.11.2023 r. komisja konkursowa w składzie:

dr Maria Sobieszczyk – Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy,
Ewa Pronobis-Sosnowska – Dyrektor Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. M. Rejewskiego w Bydgoszczy,
Anna Drejas – Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. L. Wyczółkowskiego w Bydgoszczy
dokonała oceny nadesłanych prac konkursowych i wyłoniła laureatów.

Lista laureatów:
I miejsce ex aequo: Antonina Pokora, klasa III, Szkoła Podstawowa w Wojnowie, Amelia Moskalik, klasa II, Szkoła Podstawowa nr 64 z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy
II miejsce ex aequo: Rita Misiaszek, klasa II, Szkoła Podstawowa nr 64 z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy, Zofia Jędrusik, klasa II, Szkoła Podstawowa nr 64 z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy
III miejsce ex aequo: Amelia Rabinek, klasa III, Szkoła Podstawowa im. M. Rejewskiego w Białych Błotach, Weronika Biskup, klasa III, Szkoła Podstawowa nr 45 im. Kanału Bydgoskiego w Bydgoszczy

Wyróżnienia Dyrektora Biblioteki:
Wiktoria Talaśka, klasa II, Szkoła Podstawowa w Śliwiczkach,
Antoni Zieliński, klasa II, Szkoła Podstawowa nr 64 z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy

Wyróżnienia:
Marta Łyk, klasa I, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Nakle
Joanna Stefańska, klasa III, Szkoła Podstawowa im. R. Traugutta w Jastrzębiu
Patrycja Makowska, klasa II, Szkoła Podstawowa nr 64 z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy
Lena Jelonek, klasa II, Zespół Szkół w Lubostroniu
Emma Żarna, klasa II, Szkoła Podstawowa nr 64 z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy
Oskar Machtylski, klasa I, Szkoła Podstawowa nr 13 w Toruniu
Kinga Musolf, klasa II, Zespół Szkół w Lubostroniu
Aleksander Kaśków, klasa I, Szkoła Podstawowa w Mamliczu
Maja Kucharska, klasa III, Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Radzikach Dużych
Anna Boruczkowska, klasa II, Szkoła Podstawowa nr 64 z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy
Ignacy Posadzy, klasa II, Zespół Szkół w Lubostroniu
Iga Milanowska, klasa III, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Paterku
Jadwiga Borlik, klasa I, Szkoła Podstawowa nr 2 im. K. Makuszyńskiego w Więcborku
Alicja Lampka, klasa I, Zespół Szkół w Lubostroniu
Maja Surmacz, klasa II, Szkoła Podstawowa nr 64 z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy

Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za nadesłane prace konkursowe.

Pragniemy poinformować, że uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 8 grudnia 2023 roku (piątek) o godz. 16.00 w siedzibie Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. M. Rejewskiego w Bydgoszczy. Wszyscy laureaci i wyróżnieni zostaną powiadomieni o szczegółach drogą mailową.

Grażyna Ruta-Balińska, Joanna Grabowska-Janowiak

24 listopada 2023 r.

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy



| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7189537

Skip to content