Wyniki konkursu „Tradycje wielkanocne w mojej Małej Ojczyźnie”

Zając i koszyk pisanek przy drewnianym ogrodzeniu na łące. W dalszym planie zagrody i domy.

Wyniki konkursu „Tradycje wielkanocne w mojej Małej Ojczyźnie”

PBW Bydgoszcz - logo

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Mariana Rejewskiego w Bydgoszczy zorganizowała konkurs plastyczny pod patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego pn. „Tradycje wielkanocne w mojej Małej Ojczyźnie”.

Na konkurs przesłano 80 prac z 25 placówek województwa kujawsko-pomorskiego.

Komisja konkursowa w składzie: dr Maria Sobieszczyk – Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Ewa Pronobis-Sosnowska – Dyrektor Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. M. Rejewskiego w Bydgoszczy, Anna Kraszkiewicz – Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. M. Rejewskiego w Bydgoszczy dokonała oceny nadesłanych prac konkursowych i wyłoniła laureatów.

Lista laureatów

I miejsce ex aequo: Lena Szkulimowska – Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. 700-lecia Brodnicy w Brodnicy i Maria Rybacka – Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra Wawrzyniaka w Mogilnie,

II miejsce ex aequo: Oliwier Marach – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im ks. Jana Twardowskiego w Jastrzębcu i Małgorzata Żurawska – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Kasprowicza w Kruszwicy,

III miejsce ex aequo: Weronika Niewierowska – Szkoła Podstawowa im. Elżbiety i Jana Orzelskich w Runowie Krajeńskim i Lena Kułacz – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Kasprowicza w Kruszwicy.

Wyróżnienia otrzymują:

  • Ewa Woźniak – Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Pakości
  • Julia Chwiałkowska – Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. 700-lecia Brodnicy w Brodnicy
  • Jakub Łaski – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Świeciu
  • Andrzej Łaski  – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Świeciu
  • Szymon Badura – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Lipnie
  • Amelia Lupa – Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu
  • Magdalena Pieszczyk – Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra Wawrzyniaka w Mogilnie
  • Kacper Kunicki  – Szkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy
  • Alan Ciechanowski – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Lipnie
  • Katarzyna Kuliczkowska – Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym im. prof. Alfonsa Hoffmanna w Gródku
  • Kaja Piasecka – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Kasprowicza w Kruszwicy
  • Dominika Woźniak – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Kasprowicza w Kruszwicy.

Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 25 kwietnia 2024 roku (czwartek) o godz. 15.30 w siedzibie Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. M. Rejewskiego w Bydgoszczy.

W sprawie przekazania dyplomów, nagród i upominków organizatorzy skontaktują się ze szkołami uczestników drogą mailową.

_

18 kwietnia 2024 r.

Ryszard Karczewski
ryszard.karczewski@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy



| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7181715

Skip to content