Wykład online: „Psychologiczne i praktyczne aspekty komunikacji z osobami z niepełnosprawnościami i zaburzeniami psychicznymi”

komunikacja interpersonalna

Wykład online: „Psychologiczne i praktyczne aspekty komunikacji z osobami z niepełnosprawnościami i zaburzeniami psychicznymi”

Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu

Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu zaprasza na wykład online: „Psychologiczne i praktyczne aspekty komunikacji z osobami z niepełnosprawnościami i zaburzeniami psychicznymi”, który odbędzie się w piątek, 28 stycznia 2022 r. (godz. 13.00). Wygłosi go dr Magdalena Cyrklaff-Gorczyca z Instytutu Badań Informacji i Komunikacji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Wykład adresowany jest zarówno do nauczycieli i bibliotekarzy, jak i wszystkich osób, które chciałyby wzbogacić swoje kompetencje z zakresu komunikacji interpersonalnej. Mogą być one przydatne zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Udział w wykładzie jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy pamiętać o wcześniejszej rejestracji.

Formularz rejestracyjny – link: https://www.bptorun.edu.pl/lime26/index.php/119748?lang=pl

Dr Magdalena Cyrklaff-Gorczyca – pracuje w Instytucie Badań Informacji i Komunikacji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Naukowo specjalizuje się w badaniu użytkowników informacji, psychologii mediów i nowych technologii oraz nowoczesnych usług informacyjnych dla osób zagrożonych wykluczeniem cyfrowym i społecznym. Prowadzi konsultacje psychologiczne w Ośrodku Wsparcia i Rozwoju Osobistego UMK. Jako psycholog i niezależny konsultant wspiera firmy w rozwoju pracowników, projektowaniu strategii marki i PR oraz produktów cyfrowych. W swoich badaniach i szkoleniach uwzględnia również problematykę UX oraz architektury informacji serwisów internetowych.

Więcej informacji na temat wydarzenia: https://bptorun.edu.pl/947

21 stycznia 2022 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

5,738,795