Wybierz się na jesienną przygodę do Myślęcinka!

Wybierz się na jesienną przygodę do Myślęcinka!

Leśny Park Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku serdecznie zaprasza wszystkich chcących spędzić aktywnie niedzielę, 27 września, na jesienną przygodę! W programie gra terenowa i zwiedzanie Zaginionego Świata z przewodnikiem.

Integralnymi częściami całej zabawy są gra terenowa i zwiedzanie z przewodnikiem Zaginionego Świata. Aby wziąć w niej udział, należy wysłać zgłoszenie wraz z informacją o liczbie uczestników na e-maila wera.alichniewicz@myslecinek.pl. Następnie już na miejscu trzeba kupić (15 zł od osoby) specjalną opaskę umożliwiającą udział w wydarzeniu (od godz. 11.00 w kasie Parku Rozrywki)  i można ruszyć z przygotowaną przez organizatorów mapą na poszukiwania ukrytych na terenie parku elementów (w godz. 12.00-14.00), a w godz. 13.00 lub 15.00 udać się na wyprawę do świata pradawnych stworzeń razem z przewodnikiem, który opowie wiele szczegółów. Zakup wejściówki uprawnia także do przebywania na terenie Parku Rozrywki w danym dniu.

W grze terenowej mogą brać udział grupy złożone z kilku osób lub pojedynczy uczestnicy. Ostatni chętni zostaną wypuszczeni na trasę o godzinie 14.00. Na zakończenie każda ekipa dostanie pamiątkowy certyfikat i drobny upominek.

Zapisy odbywają się od godziny 12.00 18 września do godziny 10.00 w piątek, 25 września. Limit uczestników to 60 osób. Spośród wszystkich zgłoszeń po wydarzeniu wylosowane zostaną dwa podwójne bilety łączone, a szczęśliwcy zostaną przez organizatorów powiadomieni drogą mejlową.

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7164372

Skip to content