Wstępne wyniki etapu rejonowego Konkursu Wojewódzkiego z Fizyki i Astronomii dla uczniów klas IV-VIII

Rozgwieżdżone niebo nad horyzontem.

Wstępne wyniki etapu rejonowego Konkursu Wojewódzkiego z Fizyki i Astronomii dla uczniów klas IV-VIII

Polskie Towarzystwo Miłośników Astronomii Oddział Toruń - logoWojewódzka Komisja Konkursu Wojewódzkiego z Fizyki i Astronomii dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych przedstawia wstępną listę uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego.

Wojewódzka Komisja Konkursu Wojewódzkiego z Fizyki i Astronomii ustaliła, na podstawie § 12 ust. 14 Regulaminu Konkursu Wojewódzkiego z Fizyki i Astronomii dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych, w roku szkolnym 2023/2024, wstępną listę uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego. Zgodnie z przepisem § 12 ust. 13 tego Regulaminu, biorąc pod uwagę długotrwałe niesprzyjające warunki atmosferyczne w czasie przeznaczonym na wykonanie zadań obserwacyjnych oraz zapoznanie się z gwiazdozbiorami i planetami poprzez bezpośrednie obserwacje, obniżono minimum wymagane do uczestnictwa w finale wojewódzkim do 75% punktów możliwych do zdobycia na etapie II (etapie rejonowym), to jest do 30 punktów.

Lista uczestników i termin wglądów do prac

_

18 marca 2024 r.

Ryszard Karczewski
ryszard.karczewski@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7021434