Wręczenie Stypendiów i Nagród Burmistrza Miasta Lipna

stypendyści

Wręczenie Stypendiów i Nagród Burmistrza Miasta Lipna

Urząd Miasta Lipno logo

W kinie Nawojka w Lipnie odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów i Nagród Burmistrza Miasta Lipna dla uczniów uczęszczających do szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasta Lipna, a którzy w roku szkolnym 2022/2023 uzyskali szczególne osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe.

Sekretarz Miasta Renata Gołębiewska poinformowała, że burmistrz zatwierdził zaopiniowany przez Komisję Stypendialną wykaz, w którym przyznano 3 Stypendia i 30 Nagród Burmistrza Miasta Lipna. Ponadto 68 uczniów z lipnowskich szkół podstawowych otrzyma nagrody dyrektora za bardzo dobre wyniki w nauce, udział w konkursach, w zawodach sportowych.

Wręczając symboliczne dyplomy, Przewodniczący Rady Miejskiej w Lipnie Grzegorz Koszczka złożył gratulacje obecnym stypendystom, ich bliskim, dyrektorom i nauczycielom, dziękując jednocześnie za godne reprezentowanie Lipna we wszystkich konkursach i olimpiadach przedmiotowych  oraz zawodach sportowych.

Wydarzenie zwieńczył występ artystyczny.

Stypendystom i nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Galeria zdjęć

 

Źródło: umlipno.pl

19 grudnia 2023 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7120721