Wojewódzki konkurs wiedzy o ekonomii społecznej dla uczniów szkół średnich

Wojewódzki konkurs wiedzy o ekonomii społecznej dla uczniów szkół średnich

Więcej niż biznes logo

Jesteś uczniem szkoły średniej w naszym województwie? Wykaż się kreatywnością i nagraj film lub zrób prezentację o ekonomii społecznej na Pomorzu i Kujawach! Na najbardziej pomysłowych czekają atrakcyjne nagrody.

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu oraz Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu zapraszają uczniów szkół średnich z województwa kujawsko-pomorskiego do udziału w Konkursie wiedzy o ekonomii społecznej. Celem konkursu jest upowszechnianie wiedzy o ekonomii społecznej wśród uczniów, poznawanie mechanizmów przedsiębiorczości społecznej oraz budowanie postaw proprzedsiębiorczych.

W konkursie nagrodzona będzie przede wszystkim pomysłowość młodych mieszkańców naszego regionu. Konkursowym zadaniem będzie nagranie spotu filmowego, promującego ekonomię społeczną województwa kujawsko – pomorskiego lub stworzenie multimedialnej prezentacji o ekonomii społecznej w naszym regionie. Na najbardziej kreatywnych czekają cenne nagrody rzeczowe. Termin składania prac: 22 maja 2021 r.

Zachęcamy uczniów i ich opiekunów do zapoznania się z przygotowanymi materiałami oraz regulaminem konkursu, a następnie do wzięcia w nim udziału.

Konkurs objęty został Honorowym Patronatem  Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pana Piotra Całbeckiego, Przewodniczącej Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pani Elżbiety Piniewskiej oraz Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty.

Ze względu na zagrożenie epidemiczne spowodowane pandemią COVID-19, konkurs będzie przeprowadzony w formie zdalnej.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć tutaj – http://es.rops.torun.pl/strona-109-rok_2021.html

Regulamin, materiały dot. konkursu na stronie ROPS – TUTAJ

26 kwietnia 2021 r.
Aktualizacja: 28 kwietnia 2021 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7118237