Wojewódzki Konkurs Krasomówczy „Tu jestem”

07 Wrz Wojewódzki Konkurs Krasomówczy „Tu jestem”

I Ty możesz zostać mistrzem pięknego mówienia! „Tu jestem” po raz siódmy!

Już po raz siódmy Elżbieta Piniewska, radna Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Dorota Drobnik-Stefańska, dyrektor Biblioteki Miejskiej im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu zapraszają uczniów szkół podstawowych, klas gimnazjalnych oraz szkół ponadpodstawowych województwa kujawsko-pomorskiego do wzięcia udziału w Wojewódzkim Konkursie Krasomówczym „Tu jestem”.

Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa, odbędzie się pod hasłem odzyskania przez Polskę niepodległości i powstania wielkopolskiego na Kujawach.

Na zgłoszenia czekamy do 10 października br. pod numerem telefonu 52 357-46-38 lub pod adresem e-mail: regionalna@bmino.pl. Konkurs odbędzie się w siedzibie Organizatora 13 października br. o godz. 10°°.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w regulaminie, dostępnym na stronie internetowej Biblioteki www.jan-kasprowicz.bmino.pl oraz we wszystkich jej placówkach.

Honorowy Patronat nad imprezą objęli Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki i Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza.Liczba odwiedzin:

4,019,669