Woda Bydgoska – trwają zapisy

Pływaczka w czepku na banerze zawodów pn. "Woda Bydgoska" 15.08.2024. Logo Bydgoszczy i trzy dystanse 650, 1600 i 2800 metrów.

Woda Bydgoska – trwają zapisy

Postaci uprawiające różne sporty w logotypie projektu "Aktywna Bydgoszcz"Woda Bydgoska to zawody pływackie, które przyciągają sportowców z całego kraju. Rywalizacja w Brdzie w ścisłych centrum miasta sprawia, że to impreza sportowa jedyna w swoim rodzaju. Zawody odbędą się 15 sierpnia. Zapisy już trwają.

Bydgoszcz jako jedyne miasto może organizować zawody pływackie na rzece w ścisłym centrum. Wszystko dzięki czystej, bezpiecznej wodzie płynącej przez Bydgoszcz.

W tym roku podobnie, jak w poprzednich latach uczestniczki i uczestnicy wystartować będą mogli na trzech dystansach – 650, 1600 i 2800 metrów.

Start oraz strefa finishera zostaną usytuowane na Wyspie Młyńskiej – w samym sercu Bydgoszczy.

Letnia atmosfera oraz miejsce rozgrywania zawodów sprawiają, że zawodnicy mogą przeżywać niesamowita sportowe emocje. Dla kibiców jest to natomiast wyjątkowa okazja do spędzenia wolnego czasu. Impreza ma charakter otwarty. Prawo startu mają osoby, które ukończyły 16 lat.

Zapisy trwają do 4 sierpnia br.

Regulamin, mapy tras i formularze zgłoszeniowe (link otwiera się w nowym oknie/karcie).

Źródło: bydgoszcz.pl

_

11 lipca 2024 r.

Ryszard Karczewski
ryszard.karczewski@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7189547

Skip to content