Włocławski Odjazdowy Bibliotekarz

Włocławski Odjazdowy Bibliotekarz

Trasa tegorocznego rajdu Odjazdowy Bibliotekarz, zorganizowanego przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku już po raz czwarty, będzie związana ze szlakiem niepodległości.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do udziału w grze miejskiej pt. „Włocławek na szlaku wolności”. Od kilku już lat gry miejskie z powodzeniem promują europejskie i światowe miasta, ważne wydarzenia czy postacie, zapewniając przy tym porcję zabawy jej uczestnikom. Założeniem tej formy jest wykorzystywanie przestrzeni miejskiej jako istotnego elementu edukacyjnej rozgrywki. Ulice miasta stają się swoistą planszą gry.

Postanowiliśmy w ten sposób zaangażować uczestników do poznawania historii naszego miasta. W tym celu korzystać będziemy z zasobów Kujawsko-Pomorskiej Platformy Edukacyjnej Edupolis: interaktywnej mapy z zaznaczonymi punktami do odwiedzenia,  kolejnych zadań edukacyjnych.

Imprezie towarzyszyć będzie bookcrossing, a uczestników rajdu zaprosimy do udziału w czytelniczym flash mobie.

Zbiórka przed KPCEN we Włocławku, ul. Nowomiejska 15A, 18 maja, godz.14.00. Planowany czas trwania rajdu: do godziny 17.00.

Udział w rajdzie jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się pod numerem telefonu: 54 231 33 42, wew. 31.

 

Trasa rajdu

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6890081