Włocławski MOPR w Kampanii: „16 Dni Przeciw Przemocy”

Włocławski MOPR w Kampanii: „16 Dni Przeciw Przemocy”

MOPR Włocławek

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie we Włocławku, jak co roku w dniach 25 listopada – 10 grudnia bierze udział w Kampanii ,,16 dni Przeciw Przemocy ze względu na Płeć’’. Okres jej trwania jest nieprzypadkowy, ponieważ 25 listopada obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Przeciwko Przemocy Wobec Kobiet, a 10 grudnia przypada Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka.

MOPR apeluje: „Przemoc nie jest sprawą prywatną, dlatego też w przypadku kiedy Ty lub ktoś z twoich bliskich potrzebuje pomocy, nie bój się zgłosić do pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie we Włocławku”.

Pod adresem: mopr.wloclawek.pl opublikowany jest obszerny materiał zawierający adresy, telefony, godziny udzielania porad, kontakty do osiedlowych sekcji pomocy społecznej.

08.12.2020 r. w godzinach 14.00 – 16.00 odbędzie się dyżur poradniczy – webinar pt. ,,Procedura Niebieskiej Karty w służbie zdrowia i systemie oświaty”. Spotkanie adresowane jest do pracowników służby zdrowia, nauczycieli oraz osób zajmujących się przeciwdziałaniem przemocy w rodzinie. Prowadzącymi dyżur będą Specjaliści z zakresu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie: Małgorzata Marczak – Przewodnicząca Zespołu Interdyscyplinarnego Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie we Włocławku oraz Kierownik Sekcji Specjalistycznej Pomocy Rodzinie i Interwencji Kryzysowej.

 

Źródlo: wloclawek.pl, mopr.wloclawek.pl

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7161537

Skip to content