Włocławianin Mistrzem Polski Kadetów Starszych!

Włocławianin Mistrzem Polski Kadetów Starszych!

W miniony weekend  we Włoszkowicach rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Kadetów w formule kicklight oraz Mistrzostwa Polski Juniorów w formule light contact. Tytuł mistrzowski wywalczył Maciej Konarzewski z Akademii Mieszanych Sztuk Walki Włocławek.

W zawodach wzięło udział 558 zawodników z całej Polski. Włocławek reprezentowała Akademia Mieszanych Sztuk Walki w składzie: Maciej Konarzewski, Adam Spychalski, Nicola Gałkiewicz, Natalia Kubiak, Oliwier Brodowski, Oliwier Pluskota i Jan Słomski.

Maciej Konarzewski z AMSW Włocławek pierwszym dniu rywalizacji stoczył dwie walki, które wygrał na punkty przed czasem, a drugiego dnia walkę ćwierćfinałową wygrał przez poddanie z Łukaszem Gumińskim (Zamek Kurzętnik). Równie dobrze poszło mu w półfinale, gdzie po 34 sekundach wygrał z Maciejem Szwechowiczem (Zamek Kurzętnik). W finale Konarzewski zwyciężył na punkty i tym samym zdobył tytuł Mistrza Polski Kadetów Starszych.

We Włoszkowicach bardzo dobrze zaprezentowała się także dziesięcioletnia Julia Kierzkowska z Akademii Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice, która zdobyła brązowy medal.

 

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sportowych osiągnięć.

 

Źródło: ddwloclawek.pl, pl-pl.facebook.com/akademiawilkowice

Fot. Zdjęcia pochodzą z profilu FB Daniela Tobjasza (źródło: https://pl-pl.facebook.com/akademiawilkowice)

20 maja 2021 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7190253

Skip to content