Wkrótce we Włocławku Festiwal Modelarski

Wkrótce we Włocławku Festiwal Modelarski

Po raz czwarty Klub “Stara Remiza” we Włocławku zaprasza amatorów modeli kartonowych i plastikowych na Włocławski Festiwal Modelarski, który w tym roku, wyjątkowo odbędzie się w Klubie “Zazamcze” przy ulicy Toruńskiej 87 we Włocławku.

Pomimo niesprzyjających warunków na festiwal zgłosiła się duża liczba wystawców z całej Polski, między innymi ze Szczecina, Katowic, Bydgoszczy, Poznania, Gdyni, Wrocławia, Koszalina i Częstochowy. Na festiwalu będzie można obejrzeć modele samolotów, broni pancernej, pojazdów kołowych i szynowych, figurki, dioramy, statki i okręty.

Prace modelarzy będziemy mogli podziwiać w sobotę, 10 października od godziny 14.00 do 17.00 oraz w niedzielę, 11 października od 9.00 do 14.00.

Wystawców i zwiedzających obowiązuje zakrywanie nosa i ust oraz wypełnienie oświadczenia, które mogą Państwo znaleźć pod linkiem: https://ckbrowarb.pl/covid-19. Zachęcamy do przynoszenia ze sobą wypełnionych dokumentów, co pomoże w kwestiach organizacyjnych.

Źródło: ckbrowarb.pl

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7164967

Skip to content