WIWAT NIEPODLEGŁA! Koncert online

WIWAT NIEPODLEGŁA! Koncert online

logockbrowarb Włocławek

11 listopada o 12.00 Centrum Kultury “Browar B.” we Włocławku zaprasza na koncert online “Wiwat Niepodległa!”

Wystąpią laureatki Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Ojczyźnianej: Michalina Domańska-Krawiec, Zuza Wiśniewska, duet Etta i Joanna Kaczmarkiewicz!

Posłuchamy m.in.: Nie pytaj o Polskę, Warszawo ma, O mój rozmarynie, Mury.

Relacja online o 12.00 na Facebooku.

Michalina Domańska- Krawiec – laureatka I nagrody Festiwalu Piosenki Ojczyźnianej z 2015 roku. Od 14 lat występuje na różnych scenach muzycznych. Wokalnie porusza się w klimatach soulu/jazzu , ale obecnie przede wszystkim odnajduje się w progrockowej/ progmetalowej stylistyce. Na co dzień związana z zespołem keep rockin’ z którym w 2020 roku wydała płytę.

Zuza Wiśniewska – laureatka II nagrody Festiwalu Piosenki Ojczyźnianej z 2018 roku. Wokalistka, ukuleleistka, autorka tekstów piosenek, kompozytorka, obserwatorka świata. Laureatka wielu ogólnopolskich festiwali piosenki autorskiej i literackiej w całym kraju, między innymi: I nagroda Spotkań Zamkowych ,,Śpiewajmy Poezję”, I nagroda 64. Turnieju Poezji Śpiewanej, Grand Prix FIPA, I nagroda FOPA, I nagroda Festiwalu im Jacka Kaczmarskiego ,,Nadzieja”.

Etta Klaudia Groth i Ewelina Machalewska – zdobywczynie Grand Prix Festiwalu Piosenki Ojczyźnianej z 2019 roku. Laureatki wielu konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych. Obecnie studiują na Akademii Muzycznej w Gdańsku i Bydgoszczy. Uzupełniają się wzajemnie, czerpią różne inspiracje. Muzyka towarzyszy im od dzieciństwa i mają nadzieję, że będzie nam towarzyszyła przez całe życie.

Joanna Kaczmarkiewicz – laureatka I nagrody Festiwalu Piosenki Ojczyźnianej z 2016 roku. Uczestniczka VII edycji The Voice of Poland (należała do drużyny Natalii Kukulskiej) oraz półfinalistka V edycji Must Be The Music. Laureatka wielu ogólnopolskich festiwali i konkursów wokalnych. Śpiewa od 7 roku życia. Na co dzień zajmuje się marketingiem, jednakże pasję do muzyki pielęgnuje do dziś i jest w trakcie tworzenia własnego materiału.

Źródło: ckbrowarb.pl

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7164919

Skip to content