Wielka Księga Wypraw Dużych i Gigantycznych – oferta Galerii Miejskiej bwa

Wielka Księga Wypraw Dużych i Gigantycznych – oferta Galerii Miejskiej bwa

Galeria Miejska BWA w Bydgoszczy logoGaleria Miejska bwa w Bydgoszczy zaprasza na spotkanie w ramach edycji wakacyjnej DZIECKO NA WARSZTAT “Wielka Księga Wypraw Dużych i Gigantycznych”.

Wędrowanie to wspaniała rozrywka. Możemy maszerować przez pola, dawać susy po łąkach, tanecznym krokiem przemierzać ulice, albo dryfować wprost na spotkanie przygody, gdzieś w zakamarkach własnego pokoju. Możemy przeprawiać się przez wzburzone fale kołdry albo buszować  w gąszczu ogrodowych traw. A może odkrywać labirynty ścieżek pośród leśnych drzew? Wyprawa może trwać wiele dni, ale może też kilka minut. Każda pozostawia ślad, każda jest ważna i warta zapisania w Wielkiej Księdze Wypraw Dużych i Gigantycznych. Znajdzie się tam miejsce na znaczące przedmioty, takie jak liście, piórka, kamyki albo papierek po cukierku, zjedzonym na szczycie góry. Księga może zawierać krótkie notatki, wskazówki jak dojść do Wam tylko znanej kryjówki, rysunku, mapki. Jednym słowem wszystko, co zechcecie!

Prowadzenie: Agnieszka Gorzaniak i Karolina Pikosz, kuratorki Galerii Miejskiej bwa w Bydgoszczy

Warsztaty prowadzone w formie online – sierpień 2020

Warsztaty online TUTAJ

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7164402

Skip to content