Wieczór dla dorosłych “Chemia między nami”

Wieczór dla dorosłych “Chemia między nami”

15 listopada w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu odbędzie się wieczór wyłącznie dla dorosłych. Centrum nauki przygotowało warsztaty, spotkania i pokazy, których celem jest pokazanie, że chemia jest wszędzie. W trakcie wydarzenia Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy zamieni się w duże laboratorium.

– W przestrzeniach Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy zaplanowaliśmy szereg popularnonaukowych atrakcji, których celem jest pokazanie, że z chemią spotykamy się na co dzień, w zakamarkach naszych domów, a w szczególności w kuchni – mówi Marcin Centkowski, rzecznik Młyna Wiedzy.

Uczestnicy wieczoru będą mogli m.in. wziąć udział w warsztatach kawowych, barmańskich, zajęciach komponowania nalewek domowych, o przyprawach stosowanych w kuchni czy afrodyzjakach. Odbędą się również spotkania z chemikiem i dietetykiem. Podczas wydarzenia przygotowano również pokaz kulinarny, dzięki któremu będzie można zobaczyć jak zastosować różnego rodzaju trunki przy tworzeniu potraw. Uczestnicy będą mogli skorzystać z pokoju z grami, wziąć udział w quizie wiedzy o piwie, a także wykonać pamiątkowe zdjęcia.

Program wieczoru dla dorosłych “Chemia między nami” jest dostępny na stronie internetowej: http://mlynwiedzy.org.pl/chemia-miedzy-nami/.

Bilety w przedsprzedaży kosztują 20 złotych. Ich liczba jest ograniczona. W dniu wydarzenia za bilet będzie trzeba zapłacić 40 złotych. Bilet można kupić w kasie Centrum lub w elektronicznym systemie sprzedaży online.

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6868954