Weź udział w MONSTERIADZIE z Gigantami Programowania

Weź udział w MONSTERIADZIE z Gigantami Programowania

giganci programowania

Tematem przewodnim konkursu 8. edycji warsztatów “Koduj z Gigantami” jest “Monsteriada”. Projekt poświęcony tej tematyce należy przygotować w programie Scratch, który dostępny jest na stronie: https://scratch.mit.edu.

„Monsteriada” to konkurs dla młodych miłośników gier i programowania, którzy pragną przenieść swoich ulubionych bohaterów z gier do wirtualnego świata, tworząc swój własny projekt w Scratchu (w dowolnej formie).

W konkursie przewidziano szereg atrakcyjnych nagród dla ucznia, który wykona najlepszy projekt, nauczyciela odpowiedzialnego za konkurs oraz szkoły, która zgłasza projekt. Dodatkowo zostaną przyznane dwa wyróżnienia.

Projekt musi zostać wykonany w programie Scratch. Szkoła wewnętrznie wybiera najlepszy projekt i zgłasza go do konkursu.

Link do wybranego przez szkołę projektu programistycznego należy umieścić w formie komentarza pod postem konkursowym opublikowanym na Fanpage’u: www.facebook.com/kodujzgigantami. Tam też zostanie umieszczona informacja o wygranej.

Zgłoszenia konkursowego dokonać można do 02.03. 2021 roku do godz. 10.00.

Szczegóły konkursu dostępne są na stronie

 

Regulamin_konkurs_KzG_2021.pdf

 

Źródło: giganciprogramowania.edu.pl

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7185061

Skip to content