Weekend Niepodlełościowy w Muzeum Okręgowym w Toruniu

Muzeum Okręgowe w Toruniu

Weekend Niepodlełościowy w Muzeum Okręgowym w Toruniu

Muzeum Okręgowe w Toruniu

Muzeum Okręgowe w Toruniu jak co roku włącza się w obchody narodowego Święta Niepodległości. Z tej okazji po raz kolejny zachęcamy do zapoznania się z dziejami nie tylko dużej ale i malej Ojczyzny. W dniach 11 – 13 listopada proponujemy zwiedzanie naszych oddziałów Muzeum Historii Torunia i Muzeum Twierdzy Toruń w ramach jednego biletu w cenie – oczywiście – 11 złotych! Ponadto w Muzeum Twierdzy Toruń będzie można skorzystać z opcji oprowadzania z przewodnikiem.

W dniach 11-13 listopada wszystkie oddziały Muzeum Okręgowego w Toruniu będą czynne w godzinach 10:00 – 16:00

Ponadto w piątek 11 listopada o godz. 11:00 zapraszamy do Muzeum Toruńskiego Piernika na specjalne warsztaty “Piernik w biało-czerwonych barwach”. Uczestnicy będą mogli samodzielnie ozdobić pierniki dekoracyjne i dzięki temu stworzyć wyjątkową pamiątkę w patriotycznym klimacie. Wstęp w cenie biletu na warsztaty wypieku piernika.

Przypominamy także o kolejnym oprowadzaniu kuratorskim przy wystawie “Cranach Arcymistrz Renesansu”, które odbędzie się w środę 9 listopada o godz. 15:00 w Ratuszu Staromiejskim.

9 listopada 2022 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7160342

Skip to content