Weekend Młodych – festiwal nowej muzyki

Weekend Młodych – festiwal nowej muzyki

logo ckbrowarb Włocławek

Centrum Kultury Browar B. we Włocławku zaprasza na koncerty włocławskich debiutantów oraz popularnych wykonawców polskiego hip-hopu.

W ramach Festiwalu 9.03 podczas United Session o 14.00 wystąpi Zofia Jastrzębska, znana jako Gita z serialu Netflix „Infamia” i zaśpiewa utwory z tej produkcji. Pierwszy raz Zosia wykona te utwory przed publicznością! To będzie absolutna premiera przed międzynarodową publicznością tancerzy, którzy przyjadą na zawody.

Zofia w 2022 roku ukończyła Akademię Sztuk Teatralnych w Krakowie – filia we Wrocławiu, na wydziale aktorskim. W 2021 roku zadebiutowała na deskach Teatru Polskiego we Wrocławiu w sztuce “Stara kobieta wysiaduje” na podstawie tekstu Tadeusza Różewicza, w reżyserii Grzegorza Brala. Zagrała też m.in. w serialu “Dziewczyna i kosmonauta” reż. Bartosz Prokopowicz (2023 Netflix), serialu “Warszawianka” reż. Jacek Borcuch (2023 HBO) oraz filmach – “Światło nocy” reż. Tomasz Tryzna (2022), “Kundel” reż. Piotr Matwiejczyk (2022). Zosia to ogromny talent,  nieprzeciętna uroda i nade wszystko skromność.

W niedzielę 10.03 od 16.00 wystąpią:

 • PseudoArtyzm
  Julia Szczepańska była wokalistką w rockowym Heaven Rock. Od roku spełnia się w klimatach hip-hopowych, rapowych, w kierunku bardziej chillowym z inspiracjami old schoolem. Jak sama mówi: „teksty opierają się głównie na doświadczeniach związkowych, ale mało w tym smutku.”
 • Zeily & Kabano
  Zeily w tekstach stara się zostawiać zawsze jak najwięcej emocji, aby przekazać swojej widowni jakąś cząstkę tego, co siedzi mu w głowie. Definicją jego ksywy jest świeżość, różnorodność oraz unikalne flow. Kabano jak sam mówi „pisząc tekst na pierwszym miejscu stawia na bujanie głową, a przekminy przychodzą same.” Weekendami nie śpi, zwiedza i krzyczy do ludzi pod sceną w całej Polsce.
 • Antony Esca jest wykonawcą viralowej piosenki „Diss Na Budziki”, wyprodukowanej przez Vłodarskiego, która swego czasu robiła prawdziwą furorę na TikToku. Kolejny raz na naszym Festiwalu W 2023 roku wypuścił sześć bardzo dobrze przyjętych singli, którymi rozbujał wiele klubów w całej Polsce
 • DJ Sztuka znany jest włocławskiej młodzieży z poprzednich festiwalowych imprez, znów podkręci klimat i doskonale zmiksuje kawałki, które najbardziej lubicie.
 • Jakub Ciąpała w świecie hip-hopu czuje się jak ryba w wodzie. Tańczy, organizuje eventy, prowadzi eventy i robi mnóstwo kreatywnych rzeczy. Na dodatek wszystko wychodzi mu niezwykle dobrze! W tym roku chwyci znów chwyci za festiwalowy mikrofon i narobi hałasu.
 • Young Multi należy do grona najpopularniejszych osobowości internetowych w Polsce. Polski raper, autor tekstów, streamer i youtuber. Założyciel wytwórni Young Family Label. Poprzez lata działalności internetowej zebrał na swoich socialach ogromną rzeszę fanów! Artysta może pochwalić się ponad dwoma milionami subskrybentów na YouTube, ponad jednym milionem obserwujących zarówno na Twitchu jak i na Instagramie. Young Multi jest głosem współczesnego pokolenia, który pokazuje, że warto spełniać swoje marzenia!
 • Zeamsone jest autorem największego przeboju ostatniego lata. Rapowanie rozpoczął w wieku ośmiu lat. W 2015 opublikował swój pierwszy utwór. W 2018 został najmłodszym raperem wybranym do akcji „Młode Wilki”, co otworzyło przed nim drzwi do współpracy z czołowymi postaciami polskiej sceny muzycznej. Ma na swoim koncie pięć albumów studyjnych, z których każdy spotkał się z ciepłym przyjęciem zarówno przez krytyków, jak i fanów. Charakterystyczne dla Zeamsone’a jest łączenie w swojej muzyce elementów rapu, reggae, ska i folku, co tworzy niepowtarzalne kompozycje. Słowa jego utworów często dotykają głębokich emocji i doświadczeń, będąc odzwierciedleniem jego wewnętrznego świata i spojrzenia na otaczającą rzeczywistość.

 

Wejściówki na koncert 10.03.2024 do odbioru w Browarze B. od 12.02.2024 od godz. 12.00 (I pula)! Po dwie wejściówki dla jednej osoby!

Imprezę poprowadzi Jakub Ciąpała.

UWAGA! Wstęp:

 • 18+
 • 16+ ze zgodą opiekuna prawnego
 • mniej niż 16 wraz z opiekunem prawnym

 

Wydarzenie jest organizowane w ramach projektu „Włocławek – miasto nowych możliwości. Tutaj mieszkam, pracuję, inwestuję i tu wypoczywam” finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 i budżetu państwa, w ramach Programu Rozwój Lokalny.

 

Źródło: ckbrowarb.pl

12 lutego 2024 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6869197