Webinarium o radzeniu sobie z wypaleniem zawodowym

Webinar

Webinarium o radzeniu sobie z wypaleniem zawodowym


FRSI logo

25 czerwca o godz. 11.00 odbędzie się kolejne webinarium z cyklu „12 miesięcy tematycznych z labib.pl”, pt.:  “Czy czasem nie warto się wypalić, by znów ruszyć z kopyta? Garść pomysłów jak radzić sobie z wypaleniem zawodowym”.

Webinarium dotyczyć będzie tematu wypalenia zawodowego, zmęczenia w pracy i ogólnej potrzeby odnalezienia równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym. Zajrzyjcie i sprawdźcie czy można w sposób dość prosty wyjść z dołka i zyskać nowe siły do pracy. Porady praktyczne oraz narzędzia, które pomogą przezwyciężyć wypalenie zawodowe. Spotkanie poprowadzi Karol Baranowski z PBW w Krakowie.

Aby wziąć udział w webinarium, należy zarejestrować się klikając na link: https://frsi.clickmeeting.pl/labib-pl-czy-czasem-nie-warto-sie-wypalic-by-znow-ruszyc-z-kopyta-/register

Przed rejestracją na webinaria należy zapoznać się z “Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego”.

Projekt „12 miesięcy tematycznych z labib.pl” jest prowadzony przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Stowarzyszenie LABiB.

Fot. Canva

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7016811