Webinarium o działalności i finansach rad rodziców

webinar

Webinarium o działalności i finansach rad rodziców

Fundacja "Rodzice Szkole" logoSzkolenie odbędzie się 24 września o godz. 19.00 za pośrednictwem Google Hangouts. Zainteresowani mogą zapisać się w formularzu dostępnym na stronie internetowej organizatora www.rodziceszkole.edu.pl.

W spotkaniu online udział wezmą Wojciech Starzyński i Krzysztof Zuba, eksperci Fundacji „Rodzice Szkole” i wieloletni członkowie rad rodziców w szkołach swoich dzieci. Opowiedzą o tym, jak powinno krok po kroku wyglądać ukonstytuowanie się rady, jak rada może uczestniczyć w życiu szkoły i co powinna robić, aby mieć realny wpływ na wychowanie dzieci w placówkach oświatowych.

Kwestie finansowe, takie jak zakładanie kont bankowych czy prowadzenie przejrzystej księgowości, są sporym wyzwaniem dla wielu rad rodziców. Dlatego prowadzący webinarium tym sprawom poświęcą szczególnie dużo uwagi. Zostaną omówione obecne przepisy prawne regulujące działalność finansową rady oraz konieczne zmiany, jakie powinny być wprowadzone, aby umożliwić rodzicom efektywne zarządzanie pieniędzmi w szkole.

Ryszard Karczewski
ryszard.karczewski@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7129207