Webinarium “Naukowe inspiracje w tekstach literackich”

Webinarium dla bibliotekarzy "Naukowe inspiracje w tekstach literackich"

Webinarium “Naukowe inspiracje w tekstach literackich”

FRSI logo

W najbliższy wtorek – 19 maja 2020 r. – o godz. 11.00 odbędzie się drugie webinarium organizowane w ramach projektu “Para-buch! Książka w ruch!”. Tym razem tematem spotkania będą naukowe inspiracje w dziełach literackich.

Zajęcia poprowadzi Anna Krawczyk – polonistka komparatystka, trenerka w Stowarzyszeniu Cyfrowy Dialog (prowadząca szkolenia dla dzieci, młodzieży i dorosłych od Scratcha po Javę).

Moderatorem spotkania będzie Agnieszka Koszowska – redaktorka portalu biblioteki.org, koordynatorka projektów w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Aby wziąć udział w webinarium, należy się wcześniej zarejestrować pod adresem:
https://frsi.clickmeeting.pl/naukowe-inspiracje-w-tekstach-literackich/register

Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby dołączyć do webinarium.

Przed rejestracją należy zapoznać się z Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Projekt „Para-buch! Książka w ruch!” finansowany jest ze środków Deutsche Telekom Stiftung, na podstawie umowy o współpracy zawartej pomiędzy Deutsche Telekom Stiftung, Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz DSZ – International Giving Foundation.

Oprac. i projekt graf. Anna Siemińska

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6866946