Warsztaty wsparcia psychologicznego dla rodziców uzdolnionych dzieci

Warsztaty wsparcia psychologicznego dla rodziców uzdolnionych dzieci

 

             

 

 

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza na pierwsze w tym roku szkolnym warsztaty skierowane do rodziców zdolnych i utalentowanych dzieci oraz młodzieży – „Nigdy nie będę jak moja mama!”

Spotkanie odbędzie się 29 września 2017 r. (piątek) o godz. 16.00 w Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy, w sali nr 115. Celem warsztatów z cyklu „Niezwykły umysł a funkcjonowanie w rodzinie” jest wsparcie psychologiczne rodziców, których dzieci przejawiają wybitne zdolności.

Uczestnicząc w sztafecie pokoleń, nasiąkamy pewnymi zachowaniami. Bardzo często postępujemy tak, jak wobec nas albo wobec innych osób postępowali nasi rodzice. Dotyczy to zarówno zachowań, które nam się podobają, jak i tych, które trudno nam było zaakceptować. Czy zatem jesteśmy “skazani” na powtarzanie różnych rodzinnych sytuacji? Jako dziecko mówiłem/łam: “Nie będę się zachowywać tak jak moja mama/tata “, a jednak… w stosunku do swoich dzieci postępuję podobnie?

Serdecznie zapraszam do uczestnictwa w warsztacie! Wstęp bezpłatny!

Program wydarzenia obejmuje warsztaty połączone z dyskusją. Spotkanie poprowadzi psycholog Magdalena Dunajska.

Przewidziany czas spotkania – ok. 3 godziny.

Zgłoszeń dokonywać należy do 27 września 2017 r. (środa) u koordynatora programu „Zdolni znad Brdy” – Moniki Grzybowskiej:

e-mail: tmg@palac.bydgoszcz.pl

tel.: 52 321 00 81 w. 333

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7134750