Warsztaty umuzykalniające dla dzieci w wieku 4-6 lat (zgłoszenia do 11 czerwca)

Hulanki i swawole

Warsztaty umuzykalniające dla dzieci w wieku 4-6 lat (zgłoszenia do 11 czerwca)

Comiesięczne warsztaty umuzykalniające “Hulanki i swawole” w WOAK-u uwrażliwiają najmłodszych na różne aspekty muzyki oraz kształtują poczucie rytmu. Poprzez zabawę dzieci poznają w praktyce zagadnienia związane z dźwiękiem, a także rozwijają wyobraźnię muzyczną i poczucie orientacji w schemacie własnego ciała. Zajęcia, odbywające się dotąd tylko przez internet, w czerwcu odbędą się na żywo w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu.

Podczas spotkań wykonamy ćwiczenia słuchowe, wzrokowe i wzrokowo-słuchowe – wyjaśnia prowadzący warsztaty Grzegorz Kaźmierski. – Za ich sprawą rozbudzimy w najmłodszych spontaniczną ekspresję muzyczną i reakcje psychomotoryczne. Program każdego spotkania uzupełniają ćwiczenia relaksacyjne z zakresu muzykoterapii.

Zajęcia prowadzi Grzegorz Kaźmierski – animator kultury, teatrolog i filmoznawca. Specjalista ds. interdyscyplinarnych przedsięwzięć kulturalnych w WOAK Toruń. Aktywny muzyk oraz realizator dźwięku. Założyciel improwizacyjnego projektu muzyczno-poetyckiego 3.Piętro oraz duetu instrumentalnego Mlecze. W 2019 roku ukazał się jego solowy album pt.: Improv. Jako przewodniczący SKT UMK współpracował z Teatrem im. W. Horzycy w Toruniu, Teatrem Baj Pomorski oraz klubem OdNowa. Koordynator projektów kulturalnych wystawianych w ramach Festiwalu Nauki i Sztuki w Toruniu. Autor wideoklipów oraz  miniatur filmowych. Absolwent teatrologii i filmoznawstwa na UKW w Bydgoszczy oraz filmoznawstwa i animacji kultury na UMK w Toruniu.

UWAGA 
♦rozpoczęcie 12 czerwca 2021 r., o godz. 10.00 (czas ok. 30 min);
♦liczba miejsc ograniczona; obowiązuje rezerwacja miejsc przez formularz zgłoszeniowy na stronie organizatora – TUTAJ;
♦zapisy do piątku 11 czerwca (do godz. 24.00).

WIĘCEJ INFORMACJI:
Grzegorz Kaźmierski
e-mail: grzegorz.kazmierski@woak.torun.pl
tel. 56 652 27 55

31 maja 2021 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7181760

Skip to content