Warsztaty twórcze dla dzieci “Kto gra i śpiewa troski rozwiewa” (17 października)

Kto gra i śpiewa troski rozwiewa Comiesięczne spotkania muzyczne dla dzieci w wieku od 10 do 12 lat

Warsztaty twórcze dla dzieci “Kto gra i śpiewa troski rozwiewa” (17 października)

Comiesięczne spotkania muzyczne dla dzieci w wieku od 10 do 12 lat

WOAK w Toruniu zaprasza dzieci w wieku od 10 do 12 lat na warsztaty twórcze Kto gra i śpiewa troski rozwiewa. Celem zajęć jest rozwijanie wyobraźni muzycznej, zachęcanie dzieci do śpiewania piosenek artystycznych oraz kształtowanie kultury scenicznej w każdym aspekcie sztuki estradowej. Uczestnicy zajęć będą pracowali nad prawidłową emisją i naturalną ekspresją ciała, wyborem utworów odpowiednich do predyspozycji każdego z wokalistów. Podczas pracy nad utworem będą uczyli się poprawnej intonacji, dykcji, odpowiedniego stylistycznie frazowania, będą pracowali nad formą swobodnej, naturalnej obecności na scenie. Udział w zajęciach może pomóc w przygotowaniach do udziału w konkursach i festiwalach piosenki dziecięcej.

Warsztaty odbywać się będą przy akompaniamencie pianina oraz podkładów muzycznych.

Zajęcia prowadzi: Erwin Regosz – muzyk, wokalista, kompozytor i autor tekstów, nauczyciel emisji głosu, główny specjalista ds. muzyki w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu, gdzie zajmuje się pracą artystyczną i pedagogiczną,  prowadząc warsztaty: wokalne, teatralno-muzyczne, dla instrumentalistów, muzykoterapii, muzyki ciała i dźwięku naturalnego oraz dla ludzi pracujących głosem. Jako nauczyciel emisji głosu współpracował m.in. z Elżbietą Zapendowską, Grażyną Łobaszewską, Ewą Kossak. Jest uczestnikiem wielu warsztatów i kursów, krajowych i międzynarodowych warsztatów związanych z emisją głosu i muzyką ciała. Jest jurorem Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, autorem realizowanych w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury projektów edukacyjnych, m.in. Ja to mam szczęścieCoś za coś, Dziękuję, dziękuję bardzo współfinansowanych w ramach Programów Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i z budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Jest także współautorem kilku płyt z materiałem repertuarowym dla dzieci rekomendowanych przez Ministerstwo Edukacji jako pomoce artystyczne dla uczniów i nauczycieli.

Cena: 5 zł dziecko. Zgłoszenia on-line.
Płatne na konto: WOAK Toruń – 61 1160 2202 0000 0000 6090 1253

Warsztaty obejmują 1 godz. zegarową.

Terminy kolejnych zajęć:
17.10.2020 r.,
28.11.2020 r.,
12.12.2020 r.

Rejestracja on-line na stronie organizatora TUTAJ

 

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7023705