Warsztaty “Skrzynka inspiracji” – drugi termin zajęć

Skrzynka inspiracja warsztaty dla nauczycieli

Warsztaty “Skrzynka inspiracji” – drugi termin zajęć

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem bezpłatnymi warsztatami dla nauczycieli “Skrzynka inspiracji” otwieramy nabór do drugiej grupy, która spotka się on-line 27 listopada 2020 roku również w godzinach 17.00 – 18.30. Na zgłoszenia czekamy do 25 listopada 2020 roku.

Warsztaty towarzyszą II edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego z cyklu „Polska literatura dziecięca i młodzieżowa w ilustracji” pn. „Co by było gdyby, czyli spuść fantazję ze smyczy”, zorganizowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną w Toruniu, we współpracy z Książnicą Kopernikańską w Toruniu, Galerią i Ośrodkiem Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu, Wojewódzkim Ośrodkiem Animacji Kultury w Toruniu, z Biblioteką Uniwersytecką w Toruniu, toruńskim oddziałem Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich oraz z Fundacją na rzecz Doroty Targowskiej i Jej Przyjaciół „Dorotkowo”.

Spotkania kierowane są do nauczycieli oraz osób zainteresowanych ich tematyką.

-> warsztaty on-line: “Skrzynka inspiracji”
termin: 24 listopada 2020, godz. 17.00-18.30
termin zgłoszeń: 22.11.2020

Warsztaty dla nauczycieli chcących wykorzystać kreatywne metody w swojej pracy. Celem spotkania jest stworzenie przestrzeni do wymiany inspiracji, technik i przydatnych metod m.in. plastycznych, dramowych, arteterapeutycznych czy teatralnych. Gdzie szukać dobrej literatury dziecięcej i młodzieżowej oraz pomysłów na realizację tematów poruszanych w literaturze. Jak w ekscytujący sposób wykorzystać książkę do pracy z młodymi.

Na te oraz inne przydatne w działaniach kreatywnych pytania odpowie Agnieszka Zakrzewska – pedagożka teatru, animatorka kultury, specjalistka ds. teatru w WOAK-u.

Uwaga! Ograniczona liczba zgłoszeń.

Zgłoszenia przez formularz na stronie: www.woak.torun.pl
Szczegółowych informacji udziela: agnieszka.zakrzewska@woak.torun.pl

Projekt edukacyjny został objęty honorowym patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty w Bydgoszczy oraz Polskiej Sekcji IBBY.

 

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

6,040,214