Warsztaty psychoedukacyjne dla dzieci i rodziców „Wpychamy strachy do szafy”

06 październik Warsztaty psychoedukacyjne dla dzieci i rodziców „Wpychamy strachy do szafy”

Dlaczego strach ma wielkie oczy? Czy dlatego, że jak się boimy, to wszystko wydaje się większe i groźniejsze niż jest w rzeczywistości? W sobotę 10 października 2020 r. o godz. 12:00 w Oddziale dla Dzieci „Tajemniczy Ogród” Biblioteki Miejskiej im. Jana  przy ul. Kilińskiego 16 w Inowrocławiu wspólnie z psycholog Barbarą Krzemińską poszukiwać będziemy sposobów na to, jak sobie radzić, kiedy lęk dochodzi do głosu. Strach i lęk są emocjami w naturalny sposób wpisanymi w rozwój dzieci. Zdarza się jednak, że emocje te stają się zbyt silne i dziecko sobie z nimi zwyczajnie nie radzi. Na spotkanie złożą się autorskie warsztaty dla dzieci od lat 5, na podstawie bajki Barbary Krzemińskiej pt. „O żuberku Karolku, który bał się wychodzić z domku” oraz prezentacja dla rodziców – „Jak pomóc dziecku poradzić sobie z lękiem?”.

Serdecznie zapraszamy!!

Warsztaty są bezpłatne!

Liczba miejsc jest ograniczona dlatego prosimy o zapisy pod nr tel. (52) 352 72 37. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

W dniu spotkania należy dostarczyć oświadczenie o stanie zdrowia i świadomości ryzyka, które jest dostępne pod adresem: https://www.jan-kasprowicz.bmino.pl/regulamin-uczestnictwa-w-imprezach.html lub wypełnić je na miejscu.

Wydarzenie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Dominika Wojtasińska
Dominika.Wojtasinska@kpcen-torun.edu.pl


Liczba odwiedzin:

4,811,876