Warsztaty o cyberbezpieczeństwie uczniów

Dzieci i technologia

Warsztaty o cyberbezpieczeństwie uczniów

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku zaprasza nauczycieli szkół podstawowych i przedszkoli do udziału w bezpłatnych warsztatach Asy Internetu – zmieńmy lekcje o cyberbezpieczeństwie w przygodę.

Pierwsze spotkanie (17.01.2020) poświęcone będzie m.in. zagadnieniom bezpieczeństwa i prywatności w sieci, drugie (12.02.2020) – komunikacji dzieci i młodzieży w sieci oraz prowadzeniu akcji społecznych metodą design thinking.

Uczestnicy otrzymają do dyspozycji zestaw specjalnych scenariuszy lekcji, a także grę internetową Interlandia oraz materiały dla rodziców. Warsztaty prowadzą doświadczeni trenerzy, którzy postarają się przekazać nauczycielom nie tylko wiedzę, ale również swoje inspiracje do działań w szkole.

Osoby, biorące udział w zajęciach podczas dwóch dni szkoleniowych, otrzymają certyfikat programu Asy Internetu od Fundacji Szkoła z Klasą i Google.

Więcej informacji na: http://www.cen.org.pl/

Zapisy na: http://oferta.cen.info.pl/ofe,asy_internetu_-_zmienmy_lekcje,1320.html

Fot. Pixabay

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7023705