Warsztaty “Magia głosu – twój dźwiękowy wizerunek” (27 X 2018 r.)

Warsztaty “Magia głosu – twój dźwiękowy wizerunek” (27 X 2018 r.)

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury zaprasza nauczycieli do udziału w warsztatach Magia głosu – twój dźwiękowy wizerunek. Na zajęcia można zgłaszać się do 19 października.

Adresaci:
Nauczyciele, instruktorzy, mówcy, handlowcy, przedsiębiorcy i przedstawiciele wolnych zawodów oraz wszyscy zainteresowani zagadnieniami głosowej autoprezentacji.

Program:
Podstawowe pojęcia związane z emisją głosu oraz ćwiczenia prawidłowej fonacji. Sposoby posługiwania się optymalną barwą, siłą i średnicą głosu. Dźwiękowa autoprezentacja.

Prowadzący:
Erwin Regosz
– muzyk, wokalista, kompozytor i autor tekstów, nauczyciel emisji głosu, główny specjalista ds. muzyki WOAK. Zajmuje się pracą artystyczną i pedagogiczną, prowadząc warsztaty wokalne oraz dla instrumentalistów, a także warsztaty teatralno-muzyczne, muzykoterapii, muzyki ciała i dźwięku naturalnego oraz dla ludzi pracujących głosem. Jako nauczyciel emisji głosu współpracował m.in. z Elżbietą Zapendowską, Grażyną Łobaszewską, Ewą Kossak. Uczestnik wielu krajowych i międzynarodowych warsztatów i kursów związanych z emisją głosu i muzyką ciała. Juror Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Autor projektu Ja to mam szczęście! współfinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, realizowanego w 2014 i 2015 roku przez Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu.

Harmonogram:
sobota 27 października 2018 r. w godz. 10.00-17.00 (z przerwą)
Warsztaty obejmują 8 godz. dydaktycznych.

KIEDY 27 października 2018 r.
TERMIN ZGŁOSZEŃ I WPŁAT do 19 października 2018 r.
MIEJSCE WOAK Toruń ul. Szpitalna 8
CENA 80 zł

INFORMACJE I ZGŁOSZENIA
Erwin Regosz
e-mail: erwin.regosz@woak.torun.pl
tel. 56 6522755
kom. 607 234 568

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6890037