Warsztaty Artystyczne Radosne Serca – online!

Warsztaty Artystyczne Radosne Serca – online!

Uważasz, że jesteś wyjątkowy i masz talent? Od zawsze marzysz by tańczyć, śpiewać, malować, realizować się aktorsko? Chcesz spełnić swoje marzenia i wystąpić przed szeroką publicznością? Zgłoś się na XI Ogólnopolskie Warsztaty Artystyczne „Radosne Serca” organizowane przez Fundację „Nowe Pokolenie” z Bydgoszczy. To propozycja właśnie dla Ciebie!

Do udziału zapraszamy dzieci i młodzieży w wieku od 10 do 21 lat ze wszystkich typów szkół, placówek opiekuńczo-wychowawczych i kulturalnych. Warsztaty odbędą online się w dniach 13-24 lipca 2020 r.

Uczestnicy zgodnie z zainteresowaniami i talentami zostaną podzieleni na 4 grupy artystyczne: plastyczną, taneczną, teatralną i wokalną. W obrębie każdej z tych grup będą odbywały się intensywne warsztaty. W trakcie trwania projektu uczestnicy wezmą udział w spotkaniach z artystami znanymi z ekranów TV (m.in. Tadeusz Seibert – finalista The Voice of Poland).

Ramy programu są ukierunkowane na zindywidualizowane podejście do każdego uczestnika, ale również na pracę w grupach. Intensywne 12-dniowe warsztaty zakończą się nagraniem filmu z udziałem uczestników. To będzie niezwykłe nagranie audiowizualne prezentujące ogromny talent uczestników.

Jeśli masz ochotę rozwijać swój talent zajrzyj na stronę internetową Fundacji www.nowe-pokolenie.pl i do 5 lipca wyślij kartę zgłoszeniową! Zgłoszenia przyjmowane są mailowo: fundacja@nowe-pokolenie.pl

To szansa dla Ciebie! Skorzystaj z niej. Zapraszamy.

Patronat medialny: Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda, portal Bydgoszcz dla Dzieci
Partnerzy: Galeria Miejska bwa, Teatr Polski im. Hieronima Konieczki w Bydgoszczy
Współfinansowanie zadania: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7161535

Skip to content