Walk in day – Tatuowanie na wystawie

Walk in day – Tatuowanie na wystawie

Muzeum Etnograficzne w Toruniu - logo

Muzeum Etnograficzne w Toruniu oraz Kolektyw Bodyfikacje zapraszają 25 czerwca w godz. 10.00-18.00 na „Walk in day – tatuowanie na wystawie”. Wydarzenie odbędzie się w przestrzeni ekspozycji „Tatuaż. Symbol, piętno, piękno”.

Ideą Walk in Day jest możliwość zrobienia tatuażu bez wcześniejszej rezerwacji. W Muzeum Etnograficznym będzie okazja do wykonania wybranego wzoru u artystów ze studia Kolektyw Bodyfikacje oraz zaproszonych gości w wyjątkowej przestrzeni – na wystawie prezentującej zjawisko trwałego zdobienia ciała przy użyciu pigmentu, w kontekście historycznym i społecznym. Na wydarzeniu będzie również stanowisko piercingu.

Walk in day – Tatuowanie na wystawie to też niezwykła okazja podejrzenia z bliska warsztatu pracy tatuatorów. Do wejścia na wydarzenie wystarczy bilet wstępu na wystawę: normalny – 8 zł, ulgowy – 6 zł. Ceny tatuaży ustalają artyści.

Sylwetki artystów znajdują się na stronie: http://etnomuzeum.pl/walk-in-day-tatuowanie-na-wystawie/

Film promocyjny: https://youtu.be/K7XhKMGaPOw

22 czerwca 2022 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7159163

Skip to content