Wakacyjne warsztaty twórcze

Mężczyzna w czarnym meloniku stoi na balkonie, w tle budynki i drzewa

Wakacyjne warsztaty twórcze

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu - logo

Film. Muzyka. Malarstwo – jeśli fascynuje Cię któraś z tych dziedzin sztuki, weź udział w wakacyjnych warsztatach twórczych w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu. Już w drugim tygodniu lipca na Intensywne warsztaty filmowe 15+ zaprasza Grzegorz Kaźmierski. Przekonaj się, że też możesz tworzyć filmy według Twojego pomysłu i scenariusza.

Tomasz CEBO (na zdjęciu) to człowiek wielu talentów. Artysta plastyk, muzyk, performer. Dlatego zaprosiliśmy do dwóch różnych przedsięwzięć. Najpierw, w dniach 15-26 lipca poprowadzi warsztaty muzyczne Skomponuj ścieżkę dźwiękową do spektaklu. Twórczo spędzisz czas i poznasz tajniki beatboxu, obsługi loopera, nauczysz się też korzystania z różnych źródeł dźwięku w charakterze nieoczywistych instrumentów muzycznych. Na zakończenie wakacji zapraszamy osoby lubiące wyrażać siebie i swoje emocje przy użyciu farb na warsztaty malarskie Sprint po technikach z Tomaszem Cebo. W ciągu pięciu dni poznasz pięć różnych technik malarskich. Na zakończenie – wystawa prac uczestników.

Zapisz się już dziś – liczebność grup jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Projekt dofinansowano z budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Źródło: woak.pl

19 czerwca 2024 r.

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7181760

Skip to content