Wakacyjna oferta edukacyjna Fundacji Nowe Pokolenie

Wakacyjna oferta edukacyjna Fundacji Nowe Pokolenie

Jak co roku Fundacja Nowe Pokolenie zaprasza dzieci od 6 do 12 lat na niezapomniane półkolonie! Do wyboru aż 4 tematyczne turnusy. Każdy będzie niezwykły, pełen atrakcji, ciekawych wycieczek i spotkań z interesującymi ludźmi.

Fundacja ma też propozycję dla Maluszków, które od września zaczną przygodę z przedszkolem. Wiemy, że adaptacja we wrześniu bywa trudna, a nasze zajęcia na pewno to ułatwią. Zapraszamy dzieci od 2 roku życia na wakacyjne zajęcia dla przyszłych przedszkolaków. Wakacyjne zajęcia to mile i ciekawie spędzony czas, który każde dziecko będzie dobrze wspominało. Maluszki nauczą się pierwszych piosenek i dziecięcych wierszyków, spędzą czas na kreatywnej zabawie w gronie rówieśników. Zajęcia trwają tylko 3 godziny, co dla dzieci w tym wieku jest niewątpliwie komfortowe, ponieważ rozłąka z rodzicem nie jest aż tak bardzo odczuwalna.

Środki pozyskane dzięki organizowanym zajęciom przekazujemy na działalność charytatywną Fundacji – czyli na organizację Ogólnopolskich Warsztatów Artystycznych „Radosne Serca”. Jest to projekt skierowany do utalentowanych dzieci i młodzieży z całej Polski, którzy przez 12 dni ciężkiej pracy przygotowują się do wielkiego widowiska. Dwa ostatnie spektakle („Piotruś Pan” w 2016 r. i „Alicja w Krainie Czarów” w 2017 r.) cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i zgromadziły komplet widzów. Wierzymy, że ciężka praca się opłaca i warto inwestować w rozwój artystyczny młodego pokolenia.

Szczegółowe informacje na temat:

półkolonii letnich

wakacyjnych zajęć dla przyszłych przedszkolaków

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7162052

Skip to content