Wakacje z Chopinem

Wakacje z Chopinem

Ośrodek Chopinowski

Walce, mazurki oraz ballady zabrzmią w najbliższą niedzielę (4 lipca 2021 r.) podczas koncertu inaugurującego siódmą odsłonę cyklu „Wakacje z Chopinem” w ośrodku w Szafarni. Bilety w cenie 10 złotych można rezerwować telefonicznie (56 682 79 30).

Recital fortepianowy w wykonaniu cenionej polskiej pianistki i kameralistki Agaty Nowakowskiej-Gumieli rozpocznie się o godzinie 12.15. W tym roku cykl „Wakacje z Chopinem” obejmie dziewięć koncertów, na które zapraszamy we wszystkie niedziele lipca i sierpnia.

Agata Nowakowska-Gumiela ukończyła z wyróżnieniem Akademię Muzyczną w Bydgoszczy w klasie fortepianu prof. Katarzyny Popowej-Zydroń, a następnie Universität für Musik und darstellende Kunst w Wiedniu w klasie fortepianu prof. Noela Floresa oraz klasie kameralistyki prof. Teresy Leopold. Swoją drogę zawodową związała z Akademią Muzyczną w Bydgoszczy, gdzie prowadzi zajęcia z fortepianu i kameralistyki fortepianowej. W 2011 roku uzyskała tytuł doktora sztuki.

Wydarzenie dofinansowane z budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.  Ośrodek Chopinowski w Szafarni jest jedną z instytucji kultury samorządu województwa kujawsko-pomorskiego.

Ośrodek Chopinowski w Szafarni

Fot. Z materiałów promocyjnych Ośrodka Chopinowskiego, Agata Nowakowska-Gumiela

Źródło: www.kujawsko-pomorskie.pl

2 lipca 2021 r.

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7023337