Wakacje Muzyczne z Pasją 2020 – koncert

Wakacje Muzyczne z Pasją 2020 – koncert

                                                  Dwór Artusa - logo          

Dwór Artusa w Toruniu oraz Pomorskie Towarzystwo Muzyczne zapraszają 28 sierpnia 2020 r. o godz. 17.00 do Sali Wielkiej Dworu Artusa na koncert, w trakcie którego wystąpi Dziecięca i Młodzieżowa Orkiestra pod batutą Macieja Koczura. Wstęp wolny.

Zagrają także zespoły oraz odbędzie się krótki spektakl muzyczny. Zabrzmią m.in. utwory: Dmitrija Kabalewskiego, Antonina Dworzaka, Johannesa Brahmsa, jak również muzyka z filmów Walta Disneya oraz Rodziny Adamsów, czy Ojca Chrzestnego.

Młodzi artyści zaprezentują efekty swojej dziesięciodniowej pracy pod okiem znakomitych instrumentalistów, jaka miała miejsce w trakcie twórczych warsztatów Wakacje muzyczne z pasją, które odbyły się już po raz ósmy w Bachorzu. Wakacje muzyczne z pasją to projekt organizowany przez Pomorskie Towarzystwo Muzyczne, mający na celu wymianę i poszerzanie muzycznych doświadczeń przez uzdolnioną młodzież z regionu, uczęszczającą do szkół muzycznych.

Uczniowie, by oczarować Was swoją pasją do muzyki, brali udział nie tylko w lekcjach indywidualnych, ale także uczestniczyli w zespołach kameralnych, orkiestrze, lekcjach z kompozycji, zajęciach aktorskich i musicalowych.

Wydarzenie poprowadzi Magdalena Cynk.

Fot. Pomorskie Towarzystwo Muzyczne w Toruniu

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7013491