W Teatrze – świąteczna opowieść…

W Teatrze – świąteczna opowieść…

Teatr Impresaryjny we Włocławku logotyp      Teatr Skene logo

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza całe rodziny na najnowsze przedstawienie Teatru Skene pt: Opowieść wigilijna, które jest jednocześnie 91 Premierą tego Teatru. Spektakl wystawiony będzie 21 stycznia o godz. 11.00.

Opowieść…to historia człowieka, dla którego pieniądz stał się nadrzędną wartością w życiu. Główny bohater Opowieści… Ebenezer Scrooge przez swoją wiarę w moc pieniądza stał się samotnym człowiekiem. Nie miał znajomych, przyjaciół, nie utrzymywał kontaktów nawet z najbliższą rodziną. Dla pieniędzy poświęcił nawet swoją wielką miłość. Ebenezer zapomniał czym jest miłość, przyjaźń i współczucie dla innych. Życie Scrooge’a pozbawione było sensu i celu. Żył tylko dla pieniędzy i samego siebie. Święta Bożego Narodzenia były dla niego bzdurą oraz stratą czasu i pieniędzy. I właśnie w noc wigilii Świąt Bożego Narodzenia pojawia się w jego domu duch Marleya, który był kiedyś jego wspólnikiem. Co będzie dalej przekonacie się oglądając spektakl „Opowieść wigilijna”.

Bilety do nabycia w Kasie Teatru w dni powszednie w godz. 8.30 – 16.00, tel. 54 231 47 66 oraz na portalu biletyna.pl

 

Źródło: teatrwloclawek.pl

29 grudnia 2023 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7181525

Skip to content