W Młynie Wiedzy wraca Klub Rodzica i Opiekuna

Wraca "Klub Rodzica i Opiekuna"

W Młynie Wiedzy wraca Klub Rodzica i Opiekuna

23 lutego (wtorek) centrum nauki zaprasza na webinar “Wejście w dorosłość – jak przeżyć konflikt z moim małym/dorosłych dzieckiem”, który poprowadzi Sławomir Uziembło.

Wejście w dorosłość to trudny czas zarówno dla rodziców, jak i dla samych dzieci. Zmienia się nie tylko sposób spędzania czasu, ale wzajemne relacje i oczekiwania. Porozmawiamy, jak w miarę łagodnie przejść ten czas – wyjaśnia Marcin Centkowski. – Jak porozumieć się z dorastającym dzieckiem. Jak wspierać je i mu towarzyszyć, a kiedy reagować. Na co zwrócić uwagę, a kiedy pozwolić na popełnianie własnych błędów – dodaje.

Sławomir Uziembło to terapeuta, socjoterapeuta, doradca zawodowy prowadzący terapie indywidualne dla dzieci i młodzieży. Prowadzi autorskie warsztaty profilaktyczne i zajęcia doradztwa zawodowego dla uczniów szkół podstawowych i średnich.

Kolejne spotkanie (9 marca) „Ciałopozytywność a dorastanie” poprowadzi Dorota Nijaki-Bujnarowska.

Dorota podczas webinaru opowie o tym, jak rozmawiać z dziećmi/młodzieżą o ciałopozytywności. Jak polubić własne ciało i neutralizować negatywne wzorce. Wyjaśni również, czy media społecznościowe mogą być sojusznikiem rodziców w walce o samoakceptację przez dzieci – informuje rzecznik Młyna Wiedzy.

Dorota Nijaki-Bujnarowska – projektantka, pedagożka i edukatorka, specjalizująca się w zakresie edukacji artystycznej oraz szeroko pojętej kultury masowej. Posiada wieloletnie doświadczenie edukacyjne w pracy z dziećmi i młodzieżą. Obecnie specjalistka ds. oferty kulturalnej w dziale Naukowo-Edukacyjnym i Wydarzeń Kulturalnych w CNMW.

Spotkania odbędą się 23 lutego i 9 marca o godz. 18.00. Udział w webinarach jest biletowany. Bilety w cenie 10 zł będzie można nabyć wyłącznie w systemie sprzedaży online od 15 lutego. W trakcie spotkań będzie możliwość zadawania pytań poprzez chat.

Informacje o ofercie Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy są dostępne na stronie internetowej miejskiej instytucji kultury.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7181590

Skip to content